Toegang 
KNLTB nr. of e-mail adres
Wachtwoord
Wachtwoord vergeten?

 Nieuws
 Foto's
 Competitie teams
 Training
 Activiteiten
 Over vereniging
 Bestuur en commissies


Belangrijke berichten
30 jul. Extra algemene ledenvergadering
30 jul. Vrijwilligersdag 2010
5 jul. Clubkampioenschappen enkel en mix
1 jul. AFHANGEN
25 jun. Open toernooicommissie stopt
24 jun. Mini Maxi 2010
26 maa. E-mail adressen
26 maa. Lid worden
26 feb. Mepper 02-2010
13 okt. Nieuw lid
Belangrijke KNLTB berichten
4 mei KNLTB TV: het online tennis televisiestation!
100_3213.jpg
IMG_2305.JPG
IMG_2290.JPG
Meest recente foto's
Extra algemene ledenvergadering
 Manuele Albers  Algemeen  2x gelezen
16 september a.s. om 20.00 wordt er een extra algemene ledenvergadering gehouden i.v.m. de aanstaande verbouwing. De uitnodiging volgt.
vrijdag 30 juli 2010, 21:46 uur
Vrijwilligersdag 2010
 Manuele Albers  Algemeen  2x gelezen

Voor alle leden die tot de groep vrijwilligers van de club behoren:

Zet de datum 2 oktober 2010 alvast in je agenda. De uitnodiging volgt. 

vrijdag 30 juli 2010, 21:44 uur
Mepper juli 2010
 Manuele Albers  Algemeen  27x gelezen
De Mepper van juli is online !!

Download bestanden
Mepper juli 2010 460 KB (75x opgehaald)
De Mepper van juli is online !!
maandag 12 juli 2010, 17:48 uur
Clubkampioenschappen enkel en mix
 Manuele Albers  Toernooi  50x gelezen

Het is weer mogelijk om je in te schrijven voor de clubkampioenschappen enkel en mix. Dit kan via de link:

http://www.toernooi.nl/sport/tournament.aspx?id=F2854DF9-6E3A-4FD3-B6DD-028A73953209

maandag 5 juli 2010, 21:56 uur


AFHANGEN
 Manuele Albers  Algemeen  103x gelezen
Omdat is gebleken dat er nog steeds niet door iedereen op de juiste manier wordt afgehangen is vanaf 1 juli besloten te kiezen voor verplichte baankeuze vanaf 18.00 uur.
donderdag 1 juli 2010, 17:45 uur
Open toernooicommissie stopt
 Ronald Nieuwenhuis  Toernooi  132x gelezen
Zoals de meeste van jullie wellicht al hebben gehoord zullen wij als open toernooi commissie na dit jaar stoppen.
vrijdag 25 juni 2010, 11:21 uur 0 reacties (reageer)
Mini Maxi 2010
 Manuele Albers  Toernooi  44x gelezen

Mini Maxi gaat niet door omdat te weinig mensen hebben ingeschreven; dit toch altijd gezellige toernooi wordt verzet naar 11 september dus geef je dan op !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Wil je mee doen aan het Mini Maxi toernooi ?


Download bestanden
Mini Maxi 2010 26 KB (50x opgehaald)
donderdag 24 juni 2010, 17:41 uur
Competitie 2011
 Manuele Albers  Competitie  20x gelezen
Hallo jeugdleden van T.V. Groesbeek!!!

 

Als jij als lid van onze tennisclub erover denkt om competitie te gaan spelen volgt hier wat informatie.

 

Inschrijven competitie

 

Voor 1 november kun je je inschrijven voor de competitie die in april begint.
Deze inschrijfformulieren liggen in de kantine. Ook de trainer Hans Bokern heeft inschrijfformulieren.
De competitie begint elk jaar aan het begin van het tennisseizoen, in de eerste of tweede week van april.
Je kunt je alleen opgeven of met 3 of 4 anderen. Als jij je alleen opgeeft proberen wij van de jeugdcommissie een team samen te stellen.
Deze kan bestaan uit bijvoorbeeld: 4 jongens of 4 meisjes of een mix-team  met 2 jongens en 2 meisjes. Het beste is altijd een reserve jongen of meisje op te geven zodat je, als je een keer verhinderd bent, niet hoeft te zoeken naar een invaller.
Spreek voordat jij je inschrijft goed af met wie en wanneer (woensdag of zaterdag) je competitie wilt spelen. Let daarbij op speelsterkte en leeftijd.

 

Op het inschrijfformulier is het belangrijk dat je duidelijk je geboortedatum vermeldt.
Er bestaan namelijk leeftijdscategorieën waar absoluut niet vanaf mag worden geweken (dit kan de club hoge boetes opleveren ).
De peildatum voor de jeugd t/m 12 jaar is verschoven van 31 december naar 30 september.
(geen 13 jaar op 30 september van het bondsjaar)
Tijdens uitwedstrijden moet er een ouder als begeleider bij de wedstrijd blijven. Tijdens de thuiswedstrijden is het de bedoeling dat een van de ouders iets lekkers (cake of koekjes) voor de tegenpartij meeneemt. De mensen achter de bar zorgen ervoor dat een kan met limonadesiroop en bekers klaar staan. Ook zijn er bonnen gemaakt voor de begeleidende ouders voor gratis koffie/thee en voor de spelers zijn er bonnen voor chips/snoep en frisdrank.

 

Hoe lang duurt de competitie?

 

De competitie duurt ongeveer 7 weken. Dat betekent dat je 7 keer tegen een andere club moet tennissen (uit en thuis).
En ben je kampioen, dan moet je in juni ook nog één of enkele wedstrijden spelen.

 

Welke leeftijdscategorieën zijn er?

 

Voor de jeugd t/m 10 en t/m 12 die op de basisschool zit, is het mogelijk om op woensdagmiddag competitie te spelen.
De jeugd t/m 14 en t/m 16 jaar kan op zaterdagochtend spelen van ’s ochtends 09.00 uur tot ongeveer 13.00 uur. De oudere jeugd kan op zaterdagmiddag vanaf 13.00 uur of zondagochtend vanaf 10.00 uur spelen.

 

Informatiebijeenkomst.

 

Ongeveer 2 weken voor het begin van de competitie ontvang je een brief met daarop de datum van de bijeenkomst voor jou en je ouders. Op deze informatieavond (1 uurtje) worden ook de wedstrijdformulieren en de tennisballen uitgedeeld met daarop de data van de te spelen wedstrijden.
Hopelijk is alles duidelijk en mocht je nog vragen hebben dan kan je altijd iemand van de jeugdcommissie bellen of mailen naar jeugdcommissie@tvgroesbeek.nl

 

 

De jeugdcommissie.

donderdag 24 juni 2010, 17:31 uur
Activiteiten kalender 2010
 Manuele Albers  Algemeen  124x gelezen
Klik voor de gecorrigeerde activiteiten kalender 2010

Download bestanden
Activiteiten kalender 2010 103 KB (282x opgehaald)
maandag 26 april 2010, 21:46 uur
E-mail adressen
 Manuele Albers  Algemeen  1095x gelezen

Verzoek aan alle leden om zijn/haar gegevens goed in te vullen!!!!

1) Zoek op internet www.tvgroesbeek.nl 2) Vul je KNLTB-nr. in 3) Vul je wachtwoord in 4) bij jouw foto "profiel" aanklikken 5) bij registratiegegevens "emailadres"invullen 6) bij voorkeuren aanklikken "JA" bij clubblad digitaal en gebruik online diensten.

Heb je nog geen wachtwoord stuur dan een email naar website@tvgroesbeek.nl en we zorgen dat je zo snel mogelijk je inlogcode krijgt.

vrijdag 26 maart 2010, 23:27 uur 9 reacties (reageer)
1 2
 Nieuws 
Alle berichten

Nieuws per onderwerp:
 Algemeen
 Competitie
 Toernooi
 KNLTB

Nieuws op datum:
Nieuws via RSS:
xml Nieuws
xml Reacties
Meer over RSS...


 Activiteiten 
 Competitie teams 
Senioren
 Dinsdag Dames
 Donderdag Dames
 Zaterdag Dames
 Zaterdag Heren